F O T O N O V Á    T E R A P I EFotonová terapie je urcěna pro přímé působení na pokožku.

Monochromatická světelná terapie je využívána nejen v kosmetice, ale i v dermatologii a chirurgii jako podpora hojení tkání. Řadou testů byla prokázána účinost této fyzikální terapie např. při léčbě akné, redukce vrásek, hyperpigmetace a celkové rejuvenace pleti.

  LED diody a jejich světlo NEOBSAHUJE UVA ani UVB záření.INDIKACE K OŠETŘENÍ 


 • omezuje a předchází tvorbě vrásek

• podporuje tvorbu nového kolagenu

• léčí akné v akutní fázi i trudovitou pleť po akné

• rozjasňuje pleť a zpevňuje pokožku

• zvyšuje účinky kosmetických produktů

• redukuje vititelnost jizev

• podporuje zdravé procesy v pletiFotonová terapie je používána pro ošetřování poškozených měkkých tkání a odstraňování kožních problémů jako jsou lišeje, opary, vředy, popáleniny a akné i vrásky.

Široká škála světla je obzvlášť efektivní pro obnovu a hojení přirozených buněk. Stimulací pomocí fotonů lze bezpečně a bezbolestně redukovat škody způsobené sluncem, životním prostředím, přirozeným stárnutím a dalšími vnějšími faktory. 

LÉČBA AKNÉ, OPARŮ, EKZÉMŮ A JIZEV


Fotonová terapie velice efektivně doplňuje kosmetické ošetření u problematické mladistvé pleti a podporuje progresivní hojení akné. Díky protizánětlivému účinku PDT/LED světla nedochází během léčby k žádným komplikacím ! 

Těžké zánětlivé akné zanechávají následky v podobě jizev a trudovité pleti. Aplikace Fotonové terapie stimuluje hojení tkání, podporuje tvorbu nových buněk a zabraňuje tvorbě hlubokých jizev.VRÁSKY, OMLAZENÍ, TVORBA KOLAGENU


Fotodynamická terapie  stimuluje pokožku k produkci většího množství kolagenu. Tvoří -li se v tkáních více kolagenu, zlepšuje se vzhled jemných linek a vrásek. Pokožka se stává vláčnější a dostává zářivý vzhled. Pleť působí vitální, hladší a mladší. 

Ideální anti - age program

ČERVENÉ SVĚTLO 630 - 635 nm

zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav. Redukuje vrásky, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na "unavený" obličej.

MODRÉ SVĚTLO 400 - 470 nm

působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce - ideální pro léčbu akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti "zapálené" pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.

ZELENÉ SVĚLO 525 - 548 nm

dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, "stařecké skvrny", redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů - pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů  u žen i mužů. Též má hojivé účinky.

ŽLUTÉ SVĚTLO 560 - 590 nm

zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá "buněčnému dýchání", podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání. Často se využívá při depigmentačních ošetřeních.
 OŠETŘENÍ


Povrchové vyčištění pleti, nanesení séra dle potřeby , případně nanesení masky. Svícení dle zvoleného času a programu v rozsahu 20 - 30 minut.

Ošetření je zcela bezbolestné


Monochromatická světelné přístroje využívají speciální čipové technologie, čistota LED paprsků je více než 99% u červeného, modrého i zeleného světla prověřeno asociací NAALT s certifikací FDA + CE. Omega světelný tunel poskytuje čisté světelné teplo a nedochází k žádným nežádoucím účinkům.

CENÍK FOTODYNAMICKÉ TERAPIE


Fotonová terapie při kosmetickém ošetření...........90 Kč

Fotonová terapie 20 minut..........................................250 Kč

Fotonová terapie 30 minut..........................................350 Kč