NÁŠ  OBCHŮDEK   

Aneb vše zlé je k něčemu dobré


Kvalitní české produkty = MEDIC STORE


Moji milí klienti, přátelé, návštěvníci, rodino,

původní myšlenka PROČ má vzniknout MEDIC STORE byla uspokojit, alespoň částečně, přání klientů kosmetického a mezoterapeutického centra MEDIC COSMETICS. Tedy, původní myšlenka byla vytvořit malinký , lokální obchůdek a dopřát ženám, v rámci  možností, dostupnou péči ve formě " home care ". 

Náš obchůdek je s portfoliem produktů s kterými ošetřuji, v které věřím a pochází z rodné domoviny. 

Během posledních měsíců jsem ještě trochu pátrala :), ptala se, zkoušela všemožné české přírodní kosmetické produkty, abych vám mohla nabídnout ty nejlepší, zajímavé, flexibilní a především zdravé.

MEDIC STORE není e- shopem typu " objednám si tam kosmetiku, smeták, toaletní papír a ještě kuchyňského robota"... :).

Koště sice nenabízíme, ale věříme, že u nás si vybere doslova každý. Snažíme se vše vyzkoušet, a nabízíme jen zdravé, zdravotně nezávadné a certifikované produkty.

Čerpáme z přírody

Příroda je neskutečná čarodějka a klaním se všem těm, kteří z ní vytváří takové nádherné a zdravé poklady, které máme v našem obchůdku. I já si občas nějaký ten lektvar, či domácí masku vytvořím :). Kdo ví, třeba i my jednou vytvoříme vlastí zázraky :). 

Naše rodinka je čtyřčlená, spokojená a stálá. Žijeme na úpatí Novohradských hor a milujeme vše, co nás obklopuje svou krásou a čistotou.

Ráda bych vám všem ráda poděkovala. Především za váš čas strávený na našich stránkách, za případné objenávky i projevenou důvěru. MEDIC STORE vlastně vznikl z čisté vody, nenásilně a bez větších plánů. Zapojeni jsme celá rodinka a jsme tu pro vás :).

Milujeme přírodu, čistý vzduch v plicích, pravdu, slušnost, úctu a Česko..

Rádi bychom, v této době, projevili solidaritu a podpořili tímto především české výrobce..           Martina & spol.