PLASMACREME Future 30 ml

NOVINKA

PLASMACREME Future 30 ml - omlazující a vyživující krém s inovativní recepturou pro skutečně silnou regeneraci pleti

Je vyroben nejmodernějšími biotechnologickými postupy. Obsahuje unikátní formuli R.A.F. (urychlovač buněčné regenerace) na bázi krevních proteinů a plazmy, díky níž je dosažen maximální omlazující, regenerační a zklidňující účinek. 

Napomáhá obnovení pleti. Působí proti vráskám. Viditelné výsledky od první aplikace!.

PLASMACREME Future

Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé, problematické a pleti se sklonem k šupinatění.

Pleť je regenerovaná, hladší a působí mladistvě. Díky unikátní formuli R.A.F. intenzivně bojuje s nedostatky pleti. Při dlouhodobějším používání zmírňuje hyperpigmentaci

Čistý jojobový a kokosový olej hrají klíčovou roli v udržení vitální, dobře hydratované i vyživené pokožky. Vysoký podíl bambuckého máslo působí jako výživa a účinné promazání pleti. Navíc skvěle váže vodu, a proto pleť zároveň hydratuje. Pomozte své pleti v boji proti známkám předčasného stárnutí.

PLASMACREME Future lze využít také jako podklad pod make-up. Je vhodný na pleť, dekolt i oční okolí. 

Aplikujte ideálně 2x denně po vyčištění pleti jako denní i noční krém. Neobsahuje UV filtry.

Náš tip: Jako podklad pod PLASMACREME Future je vhodné používat PLASMAGEL Future jako účinné sérum pro vyhlazení a rychlé zklidnění pleti. Výsledkem je synergický účinek. Vaše pleť bude viditelně vyhlazenější, zbavená únavy, otoků a drobných nedostatků. Výrazný efekt na drobné mimické i hlubší čelní a nosoretní vrásky. 

PLASMAGEL Future lze také využít k zažehlení v rámci ošetření pleti galvanickou žehličkou, a to v intervalu 1-2 x týdně po dobu 3-5 minut. Intenzivní regenerace a omlazení. Následně aplikujte PLASMACREME Future.

PLASMAGEL Future více ZDE

Balení : 30 ml

749 Kč