VITAMÍN C V ROLI ŽIVOTABUDIČE

01.01.2022
Vitamín C je známý svými antioxidačními schopnostmi, díky kterým výrazně přispívá k ochraně organismu před oxidativním stresem. Tak se označuje nerovnováha mezi tvorbou volných radikálů, které vznikají jako vedlejší produkt látkové výměny a okysličování například při aktivním sportu, a schopností organismu rychle odbourávat a detoxikovat reaktivní meziprodukty.

Zvlášťe v tomto nelehkém " covidovém " období je přijímaní vitamínu C velmi důležité.

Stejně jako je tomu uvnitř naší tělesné schránky, tak i v pleti probíhají procesy, které reagují na každou vaší emoci, fyzický i psychický stav s následkem zhoršeného stavu pleti, zašedlé barvy, akné, prohloubených vrásek atd...

Však to znáte :)
VYŘEŠTE  REKONVALESCENCI  UVNITŘ  I  ZVENKU

Jasně , OVOCE , víme všichni.

 Ale co s pletí ??


S vaší pletí si, v MEDIC COSMETICS, lehce poradí perfektní ošetření s čistým vitamínem C  - DE -OX Evolution v intenzivní formě a s jemnou vůní pomeranče, která vás bude provázet celým ošetřením.


ošetření je velmi vhodné pro devitalizovanou, unavenou a vyčerpanou pleť především v období zvýšeného stresu, či po prodělané nemoci, v rekonvalescenci, po dlouhodobé únavě.

Vitamin C je jednim nejkomplexnějších zdrojem pro zdravou a krásnou pleť. Díky svým vlastnostem je nejlépe působícím prvkem proti oxidaci kožních buněk a proto tvoří nezbytnou součást mnoha kosmetických přípravků, které umožní získat dokonalou pleť.


REVITALIZUJÍCÍ & ANTIOXIDAČNÍ PROGRAM 

Také kosmetická řada + Pure Vitamin C od Selvert Thermal doplní a posílí tento obranný mechanismus neutralizací a minimalizací působení volných radikálů s následným zpomalením předčasného stárnutí. 

Kůže již po prvním ošetření touto vitamínovou procedurou získá zářivost, zesvětlení, jas, mladistvý vzhled a dostaví se pocit úžasné čerstvosti.


PŘÍNOSY PRO PLEŤ

· Neutralizace volných radikálů

· Biologická forma ochrany před UV zářením (minimalizace fotostárnutí)

· Ochrana před oxidativním stresem a dopadem volných radikálů

· Reguluje a zlepšuje funkci melanocytů a stabilizuje pigmentaci

· Podporuje novotvorbu kolagenu, zprostředkuje omlazení (prevence předčasného stárnutí)

· Usnadňuje obnovu kůže především stimulací buněčné obnovy

· Zlepšuje elascititu a navrací jednotný mladistvý tón


AKTIVNÍ LÁTKY

  • Vitamin c nebo kyselina askorbová - neutralizuje a minimalizuje poškození nově vytvořených buněk, antioxidant, stimulátor tvorby kolagenu, depigmentační účinek, hojivý efekt
  • Extrakt z šípků - depigmentační účinek, vynikající antioxidant a regenerační účinek
  • Extrakt z pomeranče - antioxidant, výborný depigmentační efekt, brání hromadění korneocytůMAP
  • Magnesium ascorbyl phosphat - derivát vit C stabilnější formy. Antioxidant, stimulátor tvorby kolagenu, depigmentační efekt, podporuje hojení
  • Vitamin E
  • Bambucké máslo
  • Arganový olej


Pro udržení kondice vaší pleti i v domácím prostředí máme pro vás připraveny voňavé produkty z řady +PURE VITAMIN-C nebo řady De - Ox C Evolution v našem E-shopu nebo v salónu.

TIP MEDIC COSMETICS : Ošetření s čistým vitamínem C je ideální volbou nejen pro unavenou pleť, ale zároveň jako " životabudič " před večírkem, plesem, svatbou, či jinou významnou událostí.Medic Cosmetics