INTENZIVNÍ

M E Z O T E R A P I E

Intenzivní invazivní ošetření DERMAPENEM
Dermapen® 4 je průlomový přístroj využívající nejpokročilejší inovaci jehlové cartridge k vertikálnímu propíchnutí kůže. Jedná se o mikrojehličkovou terapii, která podporuje tvorbu kolagenu a tím přirozeně obnovuje a omlazuje pokožku. Čistě laicky by se dalo říci, že se vlastně jedná o narušení střední vrstvy kůže za účelem vzbudit " spinkající " složky v pleti a donutit je pracovat, inovovat a opravovat :). Pomocí Dermapenu se dostáváme do požadované ideální hloubky v dermis ( střední vrstva kůže).My, v MEDIC COSMETICS, vám můžeme nabídnout ošetření provedené zdravotní sestrou, za pomocí lékařského přístroje  Dermapen® 4, kde jsou výsledky zaručené a vynikající !!! Po 3 ošetřeních můžete dosáhnout dokonalého a dlouhodobého efektu .

Především v oblasti korekce vrásek, omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu, rukou a ostatních částí těla. Taktéž se přístroj využívá ke sjednocení pleti, zmírnění pigmentací, odstranění strií, celulitidy a vyhlazení jizviček po akné. Nová inovativní metoda umožňuje i ošetření hypotrofických ( vpadlých ) jizev, ošetřuje  choulostivé oblasti očního okolí a navíc dokáže řešit i  problém s vypadáváním vlasů tzv. Alopecii. Tuto metodu jistě přivítají mnozí muži :)


Výsledkem správné mezoterapie je zvýšená produkce kolagenu, elastinu, resurfacing, retexturizace a celková obnova pokožky.Dermapen® 4 ( Digital Microneedle Therapy Equipment ) aplikuje pomocí mikro vpichů séra přímo do střední vrstvy pokožky.

Na výběr máme mnohá kosmeceutika jako například kyselinu hyaluronovou, peptidy, Argireline® (sérum na bázi Botoxu ), Cytokiny a mnohá další kosmeceutika, šitá na míru požadavkům vaší pokožky.

Metoda mezoterapie pomocí přístroje Dermapen® 4 je bezpečná a takřka nebolestivá !!
....CO SE V POKOŽCE ODEHRÁVÁ ??

                  ....A JAK TO VLASTNĚ FUNGUJE ??

Díky účinné mezoterapii a především přístroji Dermapen® 4  máme jedinečnou možnost opravovat pleť od spodních vrstev.

Dermapen® 4 je nejrychlejším, nejbezpečnějším a nejpokročilejším mikrojehličkovacím přístrojem na trhu!!


Přístroj vytváří v pokožce, za pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní zahajení přirozené imunitní reakce . Reakce v pleti způsobí aktivaci růstových faktorů. 

A co že jsou to " růstové faktory " ? Růstový faktor stimuluje růst kůže, zvyšuje produkci kolagenu i elastinu, což vede ke zlepšení vzhledu pokožky, ke zlepšení její funkčnosti, pružnosti a barvy. Růstové faktory a Cytokiny jsou v popředí zájmu v oblasti estetické medicíny a taktéž i v oblasti medicíny klasické. Zejména pro svou jedinečnou vlastnost, a to  hojení !!! V estetické medicíně se využívají i ke zlepšení a omlazení pleti. Právě  Cytokiny využíváme i v MEDIC COSMETICS, především k léčbě jizev a trudovité pleti po akné.


....CO DOKÁŽE MEZOTERAPIE

 • obnovuje mladistvý vzhled pokožky = revitalizace pleti, obnova tonusu, zpevnění kontur obličeje
 • sjednocuje barvu pleti
 • revitalizuje a rehydratuje oblast dekoltu a krku
 • potlačuje a zjemňuje mimické vrásky
 • vyhlazuje trudovitou pleť po akné
 • stahuje rozšířené cévy
 • pomáhá redukovat strije i celulitidu
 • napomáhá korigovat tvorbu melaninu (hyperpigmentace)
 • podporuje růst vlasů při alopecii ( vypadávání vlasů)
 • stahuje rozšířené póry....JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ

Ošetření je především velmi rychlé. Samotné ošetření trvá v průměru cca 15 -25 min. dle ošetřované oblasti

Před ošetřením Dermapenem® 4 není třeba žádná zvláštní příprava. 

!! Některá ošetření vyžadují předchozí konzultaci !!

OŠETŘENÍ  V  MEDIC COSMETICS : 

varianta 1 :

Odlíčení pleti, povrchové čištění, dezinfekce pokožky, nanesení anestetického krému ( doba působení cca 30 min), dezinfekce pokožky, samotné ošetření zvolené oblasti s aktivním sérem, dezinfekce pokožky, zklidňující extra hydratační maska, hydratační sérum, post -krém. 


V době působení anestetického krému můžete jen odpočívat, či si zapůjčit knihu, časopis, nebo si jen v klidu posedět (poležet) s lahodnou kávou :).
 


Díky velmi tenkým jehličkám lékařského přístroje Dermapen® 4 a působení anestetického krému je ošetření vnímáno jako minimálně bolestivé či zcela bezbolestné.


varianta 2 :

stejný postup, viz. varianta 1 . Ošetření provedené pomocí certifikovaného dermarolleeru značky Genosys ®.

Ošetření je vhodné pro plochy většího rozsahu, jako je dekolt a dolní partie těla.

 


PO OŠETŘENÍ :  

!!!  zcela se zdržet pobytu na slunci . Minimálně na 24 hodin  !!!

Nutně doplnit ošetření produkty pro domácí péči z řady vysoce hydratační a produkty s UV filtrem!!!

Bezprostředně po ošetření může být pokožka začervenalá. Reakce pokožky však vymizí běžně do pár hodin od ošetření, dle typu vaší pleti. U citlivější pleti může mírné začervenání přetrvávat i druhý den. V následujících dnech můžete postřehnout mírné svědění a občasnou horkost v ošetřované oblasti ( běžná reakce ). Žádný, z výše uvedených pocitů, však nebrání běžnému dennímu režimu !!....PRO KOHO JE OŠETŘENÍ VHODNÉ

ŽENY ?? ZAJISTÉ !!!!

Mezoterapie je vhodným kosmetickým, či léčebným řešením pro ty, které dovršily alespoň osmnáctého roku života a těší se dobrému zdraví :). 

Aplikace mezoterapie vyřeší mnohé problémy na různých částech vašeho těla.Pomocí komplexní terapie dosáhneme korekce mimických vrásek, vyhlazení a omlazení pokožky, zjemňení trudovité pleťi po akné, redukce pórovité pleťi a zjemňení jizev. V oblasti spodních partiií těla funguje mezoterapie perfektně při řešení strií i celulitidy.


MUŽI ??  ANO !!!!

I pro muže je mezoterapie přínosná. Především v otázce Alopecie ( vypadávání vlasů). Pomocí Dermapenu® 4 můžeme stimulovat vlasové cibulky, které již svou "aktivní část života ", vzdaly. Léčba alopecie je sice časově náročnější, četnost návštěv je intenzivnější a léčba delší, avšak výsledky jsou perfektní !!


....PRO KOHO NENÍ OŠETŘENÍ VHODNÉ

KONTRAINDIKACE K OŠETŘENÍ  

 • věk pod 18 let
 • těhotenství, či období laktace
 • onemocnění Diabetes mellitus ( cukrovka)
 • kardiovaskulární onemocnění - včetně arytmie
 • poruchy srážlivosti krve
 • užívání léků na ředění krve (warfarinizace)
 • aktivní infekce
 • zánětlivá aktivní ložiska v ošetřované oblasti

....VÝHODY OŠETŘENÍ 

 •  časová nenáročnost
 • čistá práce za sterilních podmínek s certifikovaným přístrojem
 • až o 80 % větší efekt a prostupnost aplikovaných látek oproti běžnému kosmetickému ošetření.
 • okamžitý efekt
 • minimální bolestivost díky mikro jehličkám a vysokorychlostním vpichům
 • bez poškození epidermis ( vrchní vrstvy)


Zárukou krásné a zdravé pleti je podstoupení tzv. základního balíčku, které se skládá z 3-4 ošetření v průběhu prvních 12 měsíců.Rádi byste nejprve zkusili méně intenzivní mezoterapii, která probíhá pouze v povrchové vrstvě pleti ?

Pak se podívejte do sekce KONDIČNÍ MEZOTERAPIE


ONLINE   REZERVACE

M E Z O T E R A P I E