MEZOTERAPIE
Dermapen® 4 je průlomový přístroj využívající nejpokročilejší inovaci jehlové cartridge k vertikálnímu propíchnutí kůže. Jedná se o mikrojehličkovou terapii, která podporuje tvorbu kolagenu a tím přirozeně obnovuje a omlazuje pokožku. Čistě laicky by se dalo říci, že se vlastně jedná o narušení střední vrstvy kůže za účelem vzbudit " spinkající " složky v pleti a donutit je pracovat, inovovat a opravovat :). Pomocí Dermapenu se dostáváme do požadované ideální hloubky v dermis ( střední vrstva kůže). Pracujeme do hloubky až 2,5 mm!!!


V různých kosmetických salónech se můžete také setkávat s nabídkou služby " mikrojehličkování ", kosmetička však může pracovat jen do hloubky 0,5 mm, což je často nedostačující a bez většího efektu.

My, v MEDIC COSMETICS, vám můžeme nabídnout ošetření provedené zdravotní sestrou, za pomocí lékařského přístroje  Dermapen® 4, kde jsou výsledky zaručené a vynikající !!! Po 3 ošetřeních můžete dosáhnout dokonalého a dlouhodobého efektu .

Především v oblasti korekce vrásek, omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu, rukou a ostatních částí těla. Taktéž se přístroj využívá ke sjednocení pleti, zmírnění pigmentací, odstranění strií, celulitidy a vyhlazení jizviček po akné. Nová inovativní metoda umožňuje i ošetření hypotrofických ( vpadlých ) jizev, ošetřuje  choulostivé oblasti očního okolí a navíc dokáže řešit i  problém s vypadáváním vlasů tzv. Alopecii. Tuto metodu jistě přivítají mnozí muži :)


Výsledkem správné mezoterapie je zvýšená produkce kolagenu, elastinu, resurfacing, retexturizace a celková obnova pokožky.Dermapen® 4 ( Digital Microneedle Therapy Equipment ) aplikuje pomocí mikro vpichů séra přímo do střední vrstvy pokožky.

Na výběr máme mnohá kosmeceutika jako například kyselinu hyaluronovou, peptidy, Argireline® (sérum na bázi Botoxu ), Cytokiny a mnohá další kosmeceutika, šitá na míru požadavkům vaší pokožky.

Metoda mezoterapie pomocí přístroje Dermapen® 4 je bezpečná a takřka nebolestivá !!....CO SE V POKOŽCE ODEHRÁVÁ ??

                  ....A JAK TO VLASTNĚ FUNGUJE ??

Díky účinné mezoterapii a především přístroji Dermapen® 4  máme jedinečnou možnost opravovat pleť od spodních vrstev.

Dermapen® 4 je nejrychlejším, nejbezpečnějším a nejpokročilejším mikrojehličkovacím přístrojem na trhu!!


Přístroj vytváří v pokožce, za pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní zahajení přirozené imunitní reakce . Reakce v pleti způsobí aktivaci růstových faktorů. 

A co že jsou to " růstové faktory " ? Růstový faktor stimuluje růst kůže, zvyšuje produkci kolagenu i elastinu, což vede ke zlepšení vzhledu pokožky, ke zlepšení její funkčnosti, pružnosti a barvy. Růstové faktory a Cytokiny jsou v popředí zájmu v oblasti estetické medicíny a taktéž i v oblasti medicíny klasické. Zejména pro svou jedinečnou vlastnost, a to  hojení !!! V estetické medicíně se využívají i ke zlepšení a omlazení pleti. Právě  Cytokiny využíváme i v MEDIC COSMETICS, především k léčbě jizev a trudovité pleti po akné.


....CO DOKÁŽE MEZOTERAPIE

 • obnovuje mladistvý vzhled pokožky = revitalizace pleti, obnova tonusu, zpevnění kontur obličeje
 • sjednocuje barvu pleti
 • revitalizuje a rehydratuje oblast dekoltu a krku
 • potlačuje a zjemňuje mimické vrásky
 • vyhlazuje trudovitou pleť po akné
 • stahuje rozšířené cévy
 • pomáhá redukovat strije i celulitidu
 • napomáhá korigovat tvorbu melaninu (hyperpigmentace)
 • podporuje růst vlasů při alopecii ( vypadávání vlasů)
 • stahuje rozšířené póry....JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ

Ošetření je především velmi rychlé. Samotné ošetření trvá v průměru cca 15 -25 min. dle ošetřované oblasti

Před ošetřením Dermapenem® 4 není třeba žádná zvláštní příprava. 

!! Některá ošetření vyžadují předchozí konzultaci !!

OŠETŘENÍ  V  MEDIC COSMETICS : 

varianta 1 :

Odlíčení pleti, povrchové čištění, dezinfekce pokožky, nanesení anestetického krému ( doba působení cca 30 min), dezinfekce pokožky, samotné ošetření zvolené oblasti s aktivním sérem, dezinfekce pokožky, zklidňující extra hydratační maska, hydratační sérum, post -krém. 


V době působení anestetického krému můžete jen odpočívat, či si zapůjčit knihu, časopis, nebo si jen v klidu posedět (poležet) s lahodnou kávou :).
 


Díky velmi tenkým jehličkám lékařského přístroje Dermapen® 4 a působení anestetického krému je ošetření vnímáno jako minimálně bolestivé či zcela bezbolestné.


varianta 2 :

stejný postup, viz. varianta 1 . Ošetření provedené pomocí certifikovaného dermarolleeru značky Genosys ®.

Ošetření je vhodné pro plochy většího rozsahu, jako je dekolt a dolní partie těla.

 


PO OŠETŘENÍ :  

!!!  zcela se zdržet pobytu na slunci . Minimálně na 24 hodin  !!!

Nutně doplnit ošetření produkty pro domácí péči z řady vysoce hydratační a produkty s UV filtrem!!!

Bezprostředně po ošetření může být pokožka začervenalá. Reakce pokožky však vymizí běžně do pár hodin od ošetření, dle typu vaší pleti. U citlivější pleti může mírné začervenání přetrvávat i druhý den. V následujících dnech můžete postřehnout mírné svědění a občasnou horkost v ošetřované oblasti ( běžná reakce ). Žádný, z výše uvedených pocitů, však nebrání běžnému dennímu režimu !!....PRO KOHO JE OŠETŘENÍ VHODNÉ

°° ŽENY ?? ZAJISTÉ !!!!

Mezoterapie je vhodným kosmetickým, či léčebným řešením pro ty, které dovršily alespoň osmnáctého roku života a těší se dobrému zdraví :). 

Aplikace mezoterapie vyřeší mnohé problémy na různých částech vašeho těla.Pomocí komplexní terapie dosáhneme korekce mimických vrásek, vyhlazení a omlazení pokožky, zjemňení trudovité pleťi po akné, redukce pórovité pleťi a zjemňení jizev. V oblasti spodních partiií těla funguje mezoterapie perfektně při řešení strií i celulitidy.


°° MUŽI ??  ANO !!!!

I pro muže je mezoterapie přínosná. Především v otázce Alopecie ( vypadávání vlasů). Pomocí Dermapenu® 4 můžeme stimulovat vlasové cibulky, které již svou "aktivní část života ", vzdaly. Léčba alopecie je sice časově náročnější, četnost návštěv je intenzivnější a léčba delší, avšak výsledky jsou perfektní !!


....PRO KOHO NENÍ OŠETŘENÍ VHODNÉ

KONTRAINDIKACE K OŠETŘENÍ  

 • věk pod 18 let
 • těhotenství, či období laktace
 • onemocnění Diabetes mellitus ( cukrovka)
 • kardiovaskulární onemocnění - včetně arytmie
 • poruchy srážlivosti krve
 • užívání léků na ředění krve (warfarinizace)
 • aktivní infekce
 • zánětlivá aktivní ložiska v ošetřované oblasti

....VÝHODY OŠETŘENÍ 

 •  časová nenáročnost
 • čistá práce za sterilních podmínek s certifikovaným přístrojem
 • až o 80 % větší efekt a prostupnost aplikovaných látek oproti běžnému kosmetickému ošetření.
 • okamžitý efekt
 • minimální bolestivost díky mikro jehličkám a vysokorychlostním vpichům
 • bez poškození epidermis ( vrchní vrstvy)

....IDEÁLNÍ  HARMONOGRAM  OŠETŘENÍ

Chcete Vaší pleť udržet vitální, v kondici a zdravou?

Ideálním postupem - harmonogramem aplikace mezoterapie, s doplněním  koktejlů dle potřeb vaší pleti, můžete docílit krásné a zdravé pokožky. Po absolvování základní roční terapie přichází již jen pravidelné, udržovací ošetření :)


HARMONOGRAM OŠETŘENÍ


OBLIČEJ, KRK, DEKOLT, RUCE, STRIE A CELULITIDA

1.  ošetření - vstupní 

2. ošetření - po  4 - 6 týdnech

3. ošetření - po 6  měcících

Udržovací aplikace mezoterapie poté postačí jedenkrát za rok.

Vše je indikováno dle ošetřované oblasti, problému, rozsahu poškození pokožky a vašeho přání.

 

JIZVY 

Ošetření předchází konzultace. Počet aplikací a délka terapie závisí na aktuálním stavu, vzhledu a stáří jizvy. Dermapen® 4 má jedinečný program vytvořený přímo na ošetření nevzhledných, či hojících se, jizev.


ALOPECIE  =  ŘÍDNUTÍ VLASŮ 

Ošetření předchází konzultace. Stimulace vlasových kořínků je sice běh na dlouhou trať pro vytrvalce, nicméně s úžasným efektem !!! 

Délka terapie vždy závisí na rozsahu útlumu vlasových cibulek, vaší vytvrvalosti a trpělivosti. Výsledky jsou viditelné v rozmezí 4 - 6 měsíců od zahájení terapie. V místech útlumu tvorby vlasů vidíme postupně drobná chmýří, která jsou vodítkem novému, pevnému vlasu.


Ošetření si můžete zvolit dle svých možností a přání :)


 • Terapie  " HAIR - STANDART "  -  základní odrazová terapie pro stimulaci vlasových folikulů v postižené oblasti. Terapie se skládá z 8 ošetření v průběhu 3 měsíců.
 • Terapie  " HAIR - COMFORT "  -  komplexní vlasová terapie, která zajistí ideální prostředí pro růst nových vlasů v postižené lokalitě. Terapie se skládá ze 14 ošetření v průběhu 6 měsíců.
 • ošetření " HAIR - VITALITY " - ošetření vlasové části v oblasti přechodu k obličeji ( celá hranice). Jedná se o jemné revitalizující ošetření za účelem hydratace, vitality a stimulace unavených vlasových cibulek. 3 ošetření ( postup viz. ošetření obličeje ).

Ošetření v oblasti vlasové části je vnímáno jako mírně bolestivéZárukou krásné a zdravé pleti je podstoupení tzv. základního balíčku, které se skládá z 3-4 ošetření v průběhu prvních 12 měsíců.
CENÍK   OŠETŘENÍ

MEZOTERAPIE


MEZOTERAPIE - OBLIČEJ

♥ Balíček 3 ošetření : 6990 Kč

1 ošetření  :    2500 Kč

MEZOTERAPIE - OBLIČEJ + KRK

♥ Balíček 3 ošetření : 7890 Kč

1 ošetření  :   2800 Kč

MEZOTERAPIE - KRK + DEKOLT

♥ Balíček 3 ošetření :  7890 Kč

1 ošetření  :   2800 Kč

MEZOTERAPIE - KRK

♥ Balíček 3 ošetření :  6990 Kč

1 ošetření  :   2500 Kč

MEZOTERAPIE - DEKOLT

♥ Balíček 3 ošetření :  6990 Kč

1 ošetření  :   2500 Kč

MEZOTERAPIE - RUCE

♥ Balíček 3 ošetření :  6990 Kč

1 ošetření  :   2500 Kč

MEZOTERAPIE - STRIE nebo CELULITIDA

Konkrétní cena dle rozsahu ošetřované oblasti

1 ošetření  :   2500 Kč

MEZOTERAPIE - HAIR VITALITY 

♥ Balíček 3 ošetření :  6990 Kč

1 ošetření  :   2500 Kč

MEZOTERAPIE - HAIR STANDART ( terapie)

8 ošetření / 3 měsíce. Nutná konzultace !

9700 Kč

MEZOTERAPIE - HAIR COMFORT ( terapie )

14 ošetření / 6 měsíců. Nutná konzultace !

16300 Kč

MEZOTERAPIE - JIZVA

Konkrétní cena dle rozsahu. Minimum ošetření : 4. Nuná konzultace !
1500 Kč


ONLINE   REZERVACE

M E Z O T E R A P I E