PRODEJ V SALÓNU + NA OBJEDNÁNÍ

„Čisté pohlazení“

B I O L I N E

JATÓ

B I O L I N E Jató přináší kvalitní produkty nejen pro salónní ošetření, ale i pro Vaší kvalitní domácí péči.

Veškeré přípravky splňují nejvyšší standardy, neobsahují parabeny, umělá barviva ani minerální oleje!

CENOVÁ NABÍDKA PRODUKTŮ POUZE NA DOTAZ


A Q U A+


AQUA+ obnovuje přirozenou rovnováhu hydratace v pleti, rozjasňuje a dává jí intenzivní pocit pohody, jemnosti a svěžesti.

3D kyselina hyalurunová, nízkomolekulární kyselina hyalurunová, náplast s postupným uvolńováním vody


P U R A+


OBNOVUJE ČISTOTU PLETI

PURA + je Linie určená pro mastnou pleť se sklony k akné. Pomáhá kontrolovat tvorbu mazové sekrece a reguluje šíření bakterií, což snižuje lesk pleti, viditelnost rozšířených pórů a dodává pleti svěží vzhled.

GSE-extrakt z grapefruitových jader, polymer s matujícím efektem, rostlinné oleje


D O L C E+


OKAMŽITÁ ÚLEVA PRO CITLIVOU PLEŤ

DOLCE+ je 100% přírodní řada, nabízí okamžitou úlevu od nepříjemných pocitů jemné a citlivé pleti. Účinné látky působí na strukturu pokožky s cílem zlepšit její odolnost a toleranci vůči vnějším vlivům, redukuje zarudnutí, obnovuje komfort a svěžest pleti.

extrakt z borůvky, Černý rybíz, Aloe Vera


V I T A+


NAVRACÍ VITALITU PLEŤI

VITA + navrací pleti okamžitou výživu a dlouhodobou ochranu, podporuje pružnost a tonus tkání. Chrání a posiluje kolagenovou strukturu a ochrannou bariéru, pomáhá obnovit hydrolipidový film. Účinné látky působí přímo na strukturu pleti a optimalizují JEJÍ FUNKCI.

pleti identické Lipidy, Biotech kolagen, rostlinné oleje


A G E  BEAUTY SECRET


PROBUZENÍ VITÁLNÍHO KÓDU PLETI

Linie Age Beauty Secret je klíčem k mladistvému vzhledu. Díky maximální inovaci MOZAIKOVÉ TECHNOLOGIE probouzí v pleti její genetický kód vitality. Sjednocuje pleť, vyhlazuje vrásky dodáním objemu a chrání pleť před poškozením v důsledku působení času. Vhodná pro zralou pleť.

Mořská řasa Undaria, Bioaktivní Peptidy, Rostlinné kmenové buňky rajčat


N A T U R A L B A L A N C E 24.7


KRÁSA NA PLNÝ ÚVAZEK

Linie 24.7 NATURAL BALANCE je určená všem, kteří chtějí především předejít nedostatkům pleti v důsledku svého životního stylu. Je inspirována přírodními dary průzračně čisté přírody v oblasti Dolomit. Využívá rostlin, květů a jejich pupenů, které jsou bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a okysličujících látek. Vrací pleti žen i mužů přirozenou rovnováhu a zpomaluje její stárnutí. Neobsahuje parabeny, umělé látky a barviva.

Co škodí naší pleti: stres, znečištěné prostředí, strava chudá na vitamíny, nadměrné slunění a pocení (sport, sauna), teplé a vlhké prostředí, kouření, nadměrná konzumace alkoholu, klimatizované prostory, časté cestování

Meruňka, Pelyněk, Buk, Borůvka, Třešeň, Chrpa, Řeřicha, Černý rybíz, Malina, Šípek, Černý Bez, Dandelion, Pampeliška, Kapradina, KiwiDE-OX  C  EVOLUTION


NEJEN VITAMÍN C…

Dvojitá ochrana před oxidací a glykací, s nejvyspělejšími formami vitamínu C a s víceúčelovými aktivní komplexy.

3C VITAMIN POOL (kyselina askorbová, askorbyl palmitát, askorbyltetraisopalmitát) DE-OX COMPLEX (oxishield, ectoin, kyselina maslimic), AGL DIPEPTIDDE-SENSE  Instant  Relief


ZKLIDNĚNÍ, OCHRANA, KOREKCE

DE-SENSE instant relief je inovativní kosmetická řada vytvořená laboratořemi společnosti Bioline JaTo, která zklidňuje, chrání a snižuje výskyt příznaků kožní hypersenzitivity.

Nová generace funkčních, přírodních a technologických látek se stará o vaši pleť a plně respektuje její vlastnosti.

DE-SENSE instant relief:
zvyšuje snášenlivost vůči vnějšímu působení znečištěného životního prostředí a poskytuje okamžitou a trvalou úlevu díky exkluzivní technologii BIOMIMETIC TECHNOLOGY
pomáhá obnovit kožní bariéru a posiluje její přirozenou obranyschopnost díky přítomnosti komplexu MULTI-RECOVERY
snižuje viditelnost přechodné a trvalé přecitlivělosti, sjednocuje pleť díky komplexu ULTRASOOTHING COMPLEX a vysoce kvalitním minerálním pigmentům

Dermatologicky testované složení neobsahují alergeny* a syntetické barviva a jsou vyrobeny z pečlivě vybraných aktivních látek, které poskytují maximální snášenlivost a účinnost.
*26 látek uvedených v příloze Annex III reg. 1223/2009


P R I M A L U C E


OBNOVA KOSMETICKÉHO PEELINGU

PRIMALUCE je kosmetická řada pro pleť s pigmentovými skvrnami, předčasnými známkami stárnutí i pro mastnou pleť s rozšířenými póry a sklony k akné. Zanechává pleť hladkou, hedvábnou, pevnější a zářivější.

PHA (Poly Hydroxy Acids), AHA (Alpha Hydroxy Acids), White Complex, AHA-PHA BoosterL I F T I N G   CODE


LIFTING A VYPLNĚNÍ VRÁSEK

Tato řada se opírá o víceúrovňovou technologii zajišťující dokonalou rovnováhu mezi vyhlazujícím a vyplňujícím účinkem pro obnovu tonicity pokožky a zvýraznění charakteristických rysů obličeje.

extrakt z Antarktických řas, kyselina hyaluronová, posilovač Elastinu, vyplňující Polymery, vyplňující komplexT H E R R A  F u s io n


Účinnost. Organický původ. Certifikace.

Inovativní nabídka účinných a certifikovaných organických produktů, které respektují přirozenou rovnováhu pokožky, životního prostředí a našeho okolí.

Therra Fusion je ódou na přírodu a vědu. Je to řada, která kombinuje udržitelnost organických aktivních látek s účinností biotechnologických aktivních látek v produktech, které se příjemně používají a mají okamžité výsledky.


Produkty od BIOLINE Jató lze zakoupit pouze v salónu Medic Cosmetics, nebo objednat po předchozí domluvě telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže.