MEDIC COSMETICS....


Vážení klienti, přátelé, rodino,

vítám vás ve své malé komnatě štěstí, splněného snu a možnosti býti užitečná :).

Ráda bych, aby se tento můj sen stal zároveň vašim snem a splnila jsem péčí o vaši pleť alespoň část vašich tužeb - přání a to v základu zdravou, čistou a přirozeně krásnou pokožkou.

Jmenuji se Martina Lefanová, pocházím z malebného Českého Krumlova, kde mi bylo dopřáno fajn rodiny, vzdělání a dobrého vychování :). 

Od útlého dětství jsem obvazovala všechny členy rodiny a vůně tehdejší nemocniční dezinfekce, která byla pro mnohé strašákem, mě naplňovala skoro euforickými pocity :). Mé kroky vedly k jasnému cíli. 

Tento sen se mi povedl dotáhnou do finále v roce 1999, kdy  jsem ukončila střední zdravotnickou školu v Českém Krumlově. Práci zdravotní sestry jsem milovala a miluji jí stále. Vlastně mě naplňuje a proto i nadále zůstávám "jednou nohou"  ve zdravotnictví. Mnoho let jsem působila jako zdravotní sestra v českobudějovické nemocnici a již před pár lety si pohrávala s myšlenkou, jak ještě zúročit znalosti a dovednosti :)?

Začala jsem se dále vzdělávat  jak v oblasti medicíny, tak především v oboru dermatologie a kosmetologie, která mě dlouho přitahovala.


Moc ráda bych vám touto cestou představila  místo pro váš odpočinek, zdraví i krásu. 

MEDIC COSMETICS je místo, kde se vám bude volně dýchat, je to místo které odráží vše, co mohu nabídnout, co mám ráda a v co věřím. Tedy čistotu, profesionalitu, kvalitu produktů i přístrojů, preciznost, příjemné prostředí, kus přírody, kterou miluji a v neposlední řadě hlavně vaší radost a spokojenost.

Pracuji výhradně s čistou, zdravotně nezávadnou certifikovanou lékařskou a veganskou kosmetikou.

Veškeré přístroje s kterými pracuji jsou taktéž zdravotně nezávadné, certifikované a profesionální.

Ke konci bych velmi ráda smekla před svou rodinou, kteří mě v budování mého snu nenechali samotnou, podporovali mě, pomohli a milovali. Děkuji....

Co dodat?


Moc se těším na váš úsměv :)


Martina Lefanová

MEDIC COSMETICS

....Naši nejbližší 🤍ČESKÝ SOBĚSTAČNÝ DŮM

IKIGAI


....Kde to máme rádi ♥Lekce JÓGY a KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE