MEDIC COSMETICS....


Vážení klienti, přátelé, rodino,

vítám vás všechny ve své malé komnatě štěstí, splněného snu a možnosti být :)

Ráda bych, aby se tento můj sen stal zároveň vašim snem a splnila jsem péčí o vaši pleť alespoň část vašich tužeb - přání a to v základu zdravou, čistou a přirozeně krásnou pletí.

Jmenuji se Martina Lefanová, pocházím z malebného Českého Krumlova, kde mi bylo dopřáno fajn rodiny, vzdělání a dobrého vychování :). Od útlého dětství jsem obvazovala všechny členy rodiny a vůně tehdejší nemocniční dezinfekce, která byla pro mnohé strašákem, mě naplňovala skoro euforickými pocity :). Mé kroky vedly k jasnému cíli. Tento sen se mi povedl dotáhnou do finále v roce 1999, kdy  jsem ukončila střední zdravotnickou školu v Českém Krumlově. Práci zdravotní sestry jsem milovala a miluji jí stále. Vlastně mě naplňuje a proto i nadále zůstávám "jednou nohou"  ve zdravotnictví. Mnoho let jsem působila jako zdravotní sestra v českobudějovické nemocnici a již před pár lety si pohrávala s myšlenkou, jak ještě zúročit znalosti a dovednosti :)?

Začala jsem se dále vzdělávat  jak v oblasti medicíny, tak především v oboru dermatologie a kosmetologie. 
Moc ráda bych vám touto cestou představila  kosmetické a mezoterapeutické centrum MEDIC COSMETICS, které odráží vše, co mohu nabídnout, co mám ráda a v co věřím. Tedy čistotu, profesionalitu, kvalitu produktů i přístrojů, preciznost, příjemné prostředí, kus přírody, kterou miluji a v neposlední řadě hlavně vaší radost a spokojenost.

Pracuji výhradně s čistou, zdravotně nezávadnou certifikovanou lékařskou kosmetikou. Pro ty, kteří by měli zájem o čistě veganskou kosmetiku, mohu nabídnout i ošetření "VEGAN - BiO - čistá příroda ". Veškeré přístroje s kterými pracuji jsou taktéž zdravotně nezávadné, certifikované a profesionální.

Ke konci bych velmi ráda smekla před svou rodinou, kteří mě v budování mého snu nenechali samotnou, podporovali mě, pomohli a milovali. Děkuji....

Co dodat??

Moc se těším na váš úsměv :)

Martina Lefanová

MEDIC COSMETICS