Clear Skin by ANNA BRANDEJS

Doplněk stravy pro čistou pleť bez akné

Akné je tvrdohlavá, ošklivá a často i bolestivá záležitost, která se netýká jen teenagerů, ale postihuje i přibližně 8 % dospělých. Vyvinuli jsme pro vás dvouměsíční přírodní kúru těch nejlepších vitaminů, minerálů a extraktů z bylin pro čistou a zářící pleť: Clear Skin by ANNA BRANDEJS®. Pokud jste byli spokojeni s naším prvním doplňkem stravy pro čistou pleť Acne X by ANNA BRANDEJS, novinku Clear Skin by ANNA BRANDEJS si prostě zamilujete.

Složení je skutečně skvostné a obsahuje celkem 15 aktivních látek, které dohromady mají 79 schválených zdravotních tvrzení dle nařízení komise EU a 28 tvrzení, která jsou na čekací listině.

Tymián obecný

Tuto skvělou bylinu znali a využívali již ve starověkém Egyptě a Římě. Egypťané používali tymián v procesu mumifikace a Římané ho jedli před každým jídlem. Zdravotní setry přidávaly tymián do obvazů, aby se rány rychleji uzdravily. Tymián obsahuje mnoho vitaminu, minerálů a silných přírodních fenolů (thymol, eugenol a karvakrol, ale i kvercetin) – látek, které mají protizánětlivé antimikrobiální, antioxidační a dezinfekční účinky.

Měsíček lékařský

Měsíček patří k nejúčinnějším českým bylinám. Jeho pozitivní účinky pro normální stav pokožky a na hojení ran je známý dlouhá staletí. Přispívá i k normální funkci jater, střev a k osvěžení těla.

Pampeliška lékařská působí protizánětlivě a přispívá k normální činnosti jater, které jsou nejvýkonnější čističkou krvi v lidském těle.

I kopřiva dvoudomá působí protizánětlivě, přispívá k normálnímu stavu kůže a k hojení ran. Dokáže příznivě ovlivňovat imunitní systém a jeho přirozenou obranyschopnost. Pomáhá i vylučovat přebytečnou vodu z organismu, osvěžovat tělo, pomáhá normální činnosti ledvin, které jsou po játrech druhým nejdůležitějším detoxikačním orgánem těla. Může napomáhat i lepší koncentraci, nervové rovnováze a intelektuální aktivitě.

Aloe vera

Gel z dužinatých listů aloe vera byl známý již 1500 let před Kristem, kdy ho popsali egyptští lékaři. I současná věda studuje aloe a potvrzuje jeho příznivý vliv pro čištění a detoxikaci organismu, která je důležitá pro normální stav pokožky. Dokáže i pomáhat imunitnímu systému, má vliv na premenstruační komfort a přispívá k normální hladině cukru v krvi. Může pomáhat při snižování napětí a únavy a je to výborný antioxidant.

Vitaminy: C, A, E, B3, B5, B6 a B7 – nejlepší vitaminy pro čistou a zářící pleť

Kromě 5 rostlinných extraktů jsme nemohli zapomenout přidat do našeho doplňku stravy i tyto vitaminy, které se nejčastěji přidávají do kosmetických přípravků pro aknózní pleť. Kosmetické přípravky mají jednu nevýhodu. Působí jen na svrchní část kůže, přičemž akné vzniká často v hlubších částech, a to již v mazových žlázkách a koříncích chloupků, nebo vousů. Do hlubších částí kůže se vitaminy a minerály z krémů často ani nedostanou. Vitaminy z doplňků stravy se po vnitřním užití dostávají krví i do spodní a střední části kůže a mohou působit i tam, kde kosmetika nedosáhne.

Minerály: Měď, zinek a selen

Tyto tři minerály patří mezi nejlepší minerály na akné a opět tak jako výše zmíněné vitaminy se vnitřním užitím dostávají do všech částí kůže.

Clear Skin by ANNA BRANDEJS®

  • 5 rostlinných extraktů + 10 vitaminů a minerálů
  • Doplněk stravy
  • 60 tobolek, dávka na 2 měsíce

Množství aktivní látky Denní dávka % RHP
Extrakt z tymiánu obecného
(Thymus vulgaris, extrakt z rostliny 4:1) 75 mg **
Extrakt z kopřivy dvoudomé
(Urtica dioica, extrakt z listů 4:1) 30 mg **
Extrakt z pampelišky lékařské
(Taraxacum officinale, extrakt z kořene 4:1) 30 mg **
Extrakt z měsíčku lékařského
(Callendula officinalis, extrakt z květů 4:1) 75 mg **
Extrakt z aloe vera
(Aloe barbadensis, extrakt z rostliny 200:1) 25 mg **
Vitamin C 200 mg 250 %
Vitamin A 6 mg 750 %
Vitamin E 12 mg 100 %
Vitamin B3 16 mg 100 %
Vitamin B5 12 mg 200 %
Vitamin B6 7 mg 500 %
Vitamin B7 0,1 mg 200 %
Zinek 25 mg 250 %
Měď 2 mg 200 %
Selen 0,2 mg 364 %

*RHP = referenční hodnota potraviny
**RHP není stanovená

  • Dávkování: 1 tobolka denně během jídla.
  • Hmotnost obsahu: 47 g.

Balení : 60 tobolek 

1 190 Kč