EyeCell Gel Peptide Patch

Zastavte čas! Vyzkoušejte Peptidové gelové polštářky, které účinně bojují proti vráskám, kruhům pod očima a otokům. První výsledky již za 30 dní!


PEPTIDOVÉ GELOVÉ POLŠTÁŘKY

S obsahem biomimetických peptidů a růstových faktorů, SH-polypeptid 7 (syntetický růstový hormon).

K okamžitému zklidnění po estetických zákrocích a doplňková péče po operaci horních a dolních víček, laserových ošetření, mikrojehličkování. Intenzívní protivrásková péče díky převratné technologii, uvolňuje účinné látky až při styku s pokožkou.

Gelové polštářky jsou skvělým pomocníkem po zákrocích v oblasti očního okolí. Mají chladivý účinek a minimalizují ztrátu vlhkosti pokožky (TEWL).

Vhodné i pro péči v oblasti rtů, k hydrataci a proti kuřáckým vráskám.

Skvělá péče pro zklidnění a účinná hydratace po opalování. Použijte jako intenzivní měsíční kůru, jedno balení obsahuje 60 ks pro použití na každý den.

Návod k použití:

Víčko v celofánu máte k uzavření a na něj se položí přiložená špachtlička, aby neležela na peptidových polštářcích. Ta slouží k nabrání "gelového polštářku s peptidy.

Peptidové polštářky jsou průhledné na sobě položené a je jich 30 párů - uložené jsou ve tvaru Jing a Jang.

  • Přiloženou špachtličkou naberete peptidový polštářek a položíte pod oko(můžete použít na horní i dolní víčko). Není zde horní a spodní strana, pouze užší část směřuje ke středu oka a polštářek se snažíte umístit co nejvíce pod řasy.
  • Na pokožce necháte působit minimálně 30 minut. Doporučujeme, abyste po tuto dobu nepohybovala svaly kolem oka - je tedy lepší nemluvit a relaxovat.
  • Po 30 minutách je téměř veškerý gel s obsahem účinných látek vsáknutý do pokožky a zůstane jen tenká slupka polštářku, kterou zahodíte.

Produkt můžete použít kdykoliv a jak často potřebujete. Minimálně doporučujeme použít 1x denně.

Balení : 60 ks/ 30 párů

Výrobce : GENOSYS 
1 490 Kč