Natural Clay Mask

Čisticí jílová maska

Doplňte svoji péči o problematickou pleť o intenzivní jílovou masku, která redukuje póry, odstraňuje nečistoty a pročišťuje pleť. Natural Clay Mask zanechá vaši pleť svěží, zářivou a hebkou, a zároveň ji zmatňuje. 

Maska bohatá na přírodní jíly kaolin a bentonit jemně detoxikuje pokožku a dodává jí svěží vzhled, zatímco zmatňuje a působí jako prevence černých teček a rozšířených pórů. Pleť je po aplikaci hloubkově vyčištěná, kožní lipidy jsou v rovnováze a rozšířené póry viditelně zjemněné a stažené. Tím, že brání ucpávání pórů, obsažené přírodní jíly napomáhají minimalizovat vznik akné. Zejména účinný je v tomto ohledu bentonit, který navíc působí antibakteriálně a redukuje výskyt bakterií způsobujících v pleti záněty.

Antioxidace s přírodními výtažky

Natural Clay Mask je plná antioxidantů, které napomáhají k omlazení pleti a působí jako prevence jejího stárnutí. Kromě přírodního jílu obsahuje extrakt z brusinek, který zlepšuje texturu pleti a dodává jí jas, a také vitamín E, jenž v pleti uzamyká vláhu, a navyšuje tak její hydrataci. Doporučujeme ji používat alespoň 1x týdně pro celkovou revitalizaci pokožky.

Luxusní zážitek z kosmetiky ve vaší koupelně

Některé jílové masky na pleti nepříjemně tvrdnou, vysušují a lze je jen těžko smýt. To ale není případ Natural Clay Mask, které pro smytí stačí trocha teplé vody. V klidu domova si díky ní můžete užít zážitek jako z kosmetického salonu. Natural Clay Mask kromě toho, že zlepšuje kvalitu pleti, navíc krásně voní po brusinkách, zimolezu a mučence.

Redukuje přebytečný kožní maz

Díky obsaženému bentonitu maska Natural Clay Mask absorbuje nežádoucí kožní maz i nečistoty, čímž pročišťuje póry a brání vzniku zánětu. Také kaolin vyniká schopností absorbovat nečistoty, zároveň je ale vhodný i pro citlivou pleť.

Stáhne rozšířené póry

 • Viditelně redukuje rozšířené póry
 • Absorbuje nadbytečnou mastnotu, a reguluje tak množství kožního mazu
 • Odstraňuje z pokožky nečistoty

Zlepší texturu pokožky

 • Má hojicí a regenerační účinky
 • Zjemňuje pokožku, která je po použití hebká a vláčná
 • Funguje jako prevence stárnutí

Také pro čištění citlivé pokožky

 • Určeno pro normální, mastnou a smíšenou pokožku
 • Čisticí produkty Medik8 lze používat i na citlivou pokožku
 • Neobsahuje parabeny, nedráždí pokožku

Unikátní kombinace jílů a vitamínu

Bentonit:
Minerální jílovitá hornina, funguje také jako zmatňovač pokožky.

Kaolin:
Bílý nebo čínský jíl, velmi jemný jíl, který hloubkově čistí pokožku.

Vitamín E:
Účinný antioxidant, který má i protizánětlivý účinek.

Extrakt z brusinek:
Přírodní extrakt je plný silných antioxidantů, které pleť chrání před poškozením volnými radikály.

Snadno se nanáší i smývá

 • Používejte jednou týdně, ráno nebo večer. Po čištění pleti naneste tenkou, rovnoměrnou vrstvu masky na pokožku. Nechte masku 10 - 15 minut působit, poté ji důkladně opláchněte studenou vodou.
 • Balení o obsahu 75 ml vydrží až 50 aplikací
 • Trvanlivost po otevření je 30 měsíců
960 Kč