Super Anti – Age Serum ANNA BRANDEJS

NOVINKA

Omlazující sérum pro citlivou pleť

Konečně omlazující sérum pro citlivou a suchou pleť. Ten, kdo má citlivou pleť, která je dehydrovaná a trpí na podráždění, si často musí vybírat mezi zklidňující a anti-age kosmetikou. Se sérem Super Anti – Age ANNA BRANDEJS vybírat nemusíte. Sérum pokožku rychle zklidňuje, aktivní látka skvalan vyhlazuje vrásky až o 51 %. Už žádné kompromisy v péči o senzitivní pleť!

Sérum proti vráskám a stárnutí pleti

Sérum Super Anti – Age Serum ANNA BRANDEJS je ideální pro každého, kdo má suchou a citlivou pleť, a přitom touží po omlazení. Látky s anti-age účinkem mohou být vůči senzitivní pleti až příliš silné a dráždit ji. Se sérem Super Anti – Age ANNA BRANDEJS se ale komplexní péče nemusíte vzdávat. Spojení tří exotických extraktů s ceramidy, skvalanem a vitamínem E citlivou pleť zklidní a uleví od podráždění, vedle toho redukuje vrásky a pleti poskytne lifting.

Benefity Super Anti – Age Serum:

  • Vyhlazuje a vyplňuje vrásky a jemné rýhy
  • Sjednocuje pokožku
  • Má liftingový efekt na povislé kontury obličeje
  • Hloubkově hydratuje
  • Zklidňuje pleť
  • Viditelně zpevňuje pleť
  • Posiluje pleť a brání její dehydrataci
  • Chrání pleť před předčasným stárnutí

Účinné látky v omlazujícím séru

Ceramidy:

Z rýže získávané ceramidy posilují fungování ochranné kožní bariéry, což vede k posílení pleti, její regeneraci a navýšení hydratace. Minimální podráždění pleti, ale naopak maximální hydratace vedou ke zdravému, mladistvému vzhledu pleti bez vrásek.

Tsubaki olej:

Olej z kamélie japonské podporuje produkci kolagenu, a tím vyhlazuje vrásky a zpevňuje povolenou pleť. Je ještě silnější antioxidant než vitamín C, a díky tomu pleti poskytuje výjimečnou ochranu před předčasným stárnutím. Pokožku navíc posiluje a zklidňuje.

Extrakt ze zlaté řasy:

Extrakt ze zlaté mořské řasy Laminaria Ochroleuca pleť hydratuje a zklidňuje. Vedle toho vyhlazuje pleť a minimalizuje vrásky. Podporuje také přirozenou ochranu před UV paprsky (fotostárnutím), a tím působí preventivně proti předčasnému stárnutí pleti.

Extrakt z japonského indiga:

Indirubin, látka pocházející z listů Persicaria tinctoria (japonské indigo), je ideální pro zklidnění citlivé a podrážděné pleti. Obnovuje hydrataci pleti, kterou vyhlazuje, zjemňuje a minimalizuje její zarudnutí, posiluje také fungování její ochranné bariéry. Redukuje vrásky.

Další aktivní látky látky:

Skvalan proti vráskám, širokospektrální vitamín E.

Sérum proti vráskám na ráno i večer

Sérum Super Anti-Age Serum ANNA BRANDEJS používejte ráno a večer po vyčištění pleti. Po jeho vstřebání aplikujte ráno denní krém Daily Defence + Repair ANNA BRANDEJS a večer noční krém Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti kromě mastné.

Balení : 30 ml

1 890 Kč