♥

...Tajemství, krása, filosofie, čistota i konkurenceschopnost


Bioline Jatò je synonymem kvality, výzkumu a profesionality. Kvalita, vědecká preciznost a vášeň pro krásu je tajemstvím úspěchu značky, která si získala profesionály v oblasti krásy z celého světa.

Krása osobnosti

Krása je také otázkou charakteru. Ženy Bioline Jatò jsou moderní, silné a mnohostranné, umí si zvolit svou vlastní cestu a dát jí originální směr. Stejně jako zakladatelka Clara Macchiella Corradini, která díky síle své vášně a nadšení dala nový směr profesionální kosmetice a vytvořila inovativní značku a projekt, který se neustále vyvíjí a zároveň zůstává věrný snu, na kterém byl založen: poskytovat efektivní, řešení, aby každá žena mohla znovu objevit svou krásu a pocit pohody.

Intuice ženy

Příběh Bioline Jatò se začal psát více než 40 lety, kdy zakladatelka Clara otevřela v italském Trentu školu pro kosmetičky. Díky svému odhodlání a vášni pro kosmetiku k ní v roce 1979 přidala i omezenou produkci exkluzivních produktů péče o pleť a vytvořila tak značku Bioline Jatò.

Inspirováno přírodou

Oblast Trentina vždy inspirovala vědecký výzkum společnosti Bioline Jatò svou vzácnou, nedotčenou přírodou. Díky tomu vznikají účinné, bezpečné a rafinované kosmetické formule založené na použití přírodních účinných látek kombinovaných s nejmodernějšími biotechnologiemi. Kosmetické produkty a procedury zaměřené na pohodu a zdraví pleti vytváří Bioline Jatò díky spolupráci s biology, farmaceuty, chemiky, kosmetology a profesionály z oboru. Při výrobě také dbá na šetrný přístup respektující životní prostředí.

Na špičce od roku 1979

Bioline Jatò byl založen v roce 1979. Vznikla rodinná a mezinárodní obchodní značka, která po celém světě šíří vizi spojující krásu a přírodu. Je to příběh neustálého výzkumu, inovací a špičkových řešení, jejichž cílem je vylepšit nejzásadnější nedokonalosti a problémy pokožky obličeje i těla. Komplexní přístup a produkty Bioline Jatò umožňují odpovědět s mimořádnou účinností na stále náročnější přání zákazníků.

Bioline Jatò ® System

Bioline Jatò ® System je exkluzivní a pracovní metoda zdokonalená v průběhu více než čtyřiceti let zkušeností tak, aby splňovala potřeby krásy všech typů pleti. Je založena na dokonalé synergii mezi produkty s vysokou účinností, aplikačními protokoly a exkluzivními masážemi. Aplikační metody a speciální masáže pro každý typ nedokonalosti umožňují profesionálům zvolit individualizovanou strategii ošetření a péče.

Odpověď pro každou ženu

Vědecký výzkum, precizní systém školení, produkty a manuální techniky, přesnost a vnímavost jsou základní kameny, na kterých Bioline Jatò buduje cestu úspěchu, nejen svou, ale také pro každý salon. Zákaznický servis nabízí komplexní systém: diagnostiku pleti, plán salónní péče podpořený metodami Bioline Jatò ® Systemu a domácí péči. Plně individualizované Projekty krásy splňují specifické potřeby každého typu pleti prostřednictvím komplexního přístupu k potřebám klientů nejen s ohledem na stav pleti, ale také na věk, roční období atd. To je důvod, proč Bioline Jatò nabízí širokou škálu profesionálních ošetření v kombinaci s bohatou kolekcí produktů pro domácí péči k uspokojení specifických potřeb pokožky obličeje i těla, potřeb každého muže a ženy, kdykoliv a kdekoliv, v salonu nebo doma.

.........

Máte zájem posunout hranice kosmetické péče o level výše a nechat odpočinout všechny vaše smysly?

Pak jsme zde jen pro VÁS

Máte na výběr z mnoha variant ošetření


NAKOUKNOUT ?


Salónní péče je provázaná s tolik důležitou každodenní péčí ve vašich domácích koupelnách.Vlastně tvoří nedílnou součást celku, kdy vaši pleť uzdravujeme, oživujeme, projasňujeme, omlazujeme i udržujeme ve formě. Nemá cenu polemizovat:). Vzhled vašich tvářiček, v kombinaci salónní péče + správná domácí péče, je prostě odměna. A to nejen pro vás, ale i pro nás :).


K výše zmíněné domácí péči přikládáme k nakouknutí produkty, které si od nás můžete odnést po ošetření domů, nebo si je u nás pohodlně objednat.