Cleansing & Soothing Foam ANNA BRANDEJS

Čisticí a zklidňující pěna na obličej

Dopřejte své pleti jemné, ale zároveň hloubkové každodenní čištění. Bohatá jemná pěna Cleansing & Soothing Foam ANNA BRANDEJS perfektně odličuje, čistí a zároveň zklidňuje pleť. Pouze dobře vyčištěná pleť může správně vstřebávat aktivní látky pro svou krásu a zdraví z účinných sér a krémů.

Pěna na čištění pleti každý den

Základem správné péče o pleť je její každodenní čištění. To by mělo být nejen účinné, ale především vůči pleti jemné, aby nenarušovalo její ochranný lipidový film. Čisticí a zklidňující pěna Cleansing & Soothing Foam ANNA BRANDEJS proto obsahuje aktivní látky, které pleť důkladně čistí, ale zároveň ji posilují a zklidňují. Pěna navíc skvěle odličuje také make-up a řasenku.

Čisticí pěna nabitá přírodními extrakty

Růžové mléko:
Extrakt z lupenů růže damascénské má na pleť antioxidační, čisticí a zklidňující účinek. Pokožce poskytuje hloubkové čištění a potlačuje množení nepřátelských bakterií, které přispívají k předčasnému stárnutí pleti a vzniku dalších negativní projevů. Růžové mléko napomáhá zklidnit podráždění pleti, podporuje její detoxikaci a chrání ji před poškozením volnými radikály.

Vrbovka úzkolistá (Epilobium angustifolium L., Canadian willowherb):
V lidovém léčitelství se vrbovka využívala pro podporu hojení popálenin a úlevu od kožních zánětů. Podle zjištění současné vědy působí jako silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály přispívající k jejímu předčasnému stárnutí. Vrbovka je účinná také proti pupínkům, kdy redukuje jejich výskyt a pleť celkově zklidňuje. Již během 30 minut po aplikaci dokáže vrbovka ulevit od zarudnutí pleti způsobeného UV paprsky a dalšími vlivy.

Zemea:
Pro dlouhodobou hydrataci pleti.

Pro dokonale vyčištěnou pleť používejte ráno a večer

Každé ráno a večer naneste dostatečné množství pěny na obličej a krk a jemně masírujte cca 1 minutu až do odstranění všech nečistot a make-upu. Poté opláchněte vlažnou vodou.

Balení : 170 ml

770 Kč